مکتب شریف

توسعه و توانمندسازی

درباره مکتب شریف:

مکتب شریف به عنوان اولین بوت‌کمپ آموزشی-استخدامی در ایران با هدف توسعه‌ی دانش نرم‌افزاری در کشور و تأمین نیازمندی‌های نیروی انسانی خود و شرکت‌های فناوری اطلاعات، تربیت جوانان متعهد و علاقه‌مند به پیشرفت در عرصه‌ی فناوری اطلاعات را در دستور کار خود قرار داده است. حضور انبوه جوانان مستعد و جویای کار که نیازمند آموزش و راهنمایی صحیح در این عرصه هستند، مهم‌ترین انگیزه‌ی ما برای گام برداشتن در این مسیر است.

استعدادیابی 12155 نفر

برگزارکننده 54 دوره مهارت‌آموزی

19170 ساعت آموزش

حوزه تخصصی: برنامه‌نویسی

ماموریت و بیوگرافی

مجموعه مکتب شریف به عنوان اولین مدرسه برنامه نویسی در ایران با الهام از صنعت جهانی و روبه‌رشد، بوت‌کمپ‌ها یا مدارس کدنویسی و با هدف تربیت نیروی برنامه‌نویس متخصص برای استخدام در شرکت‌های معتبر فناوری اطلاعات در تابستان سال ۱۳۹۵ فعالیت اجرایی خود را آغاز نموده است. در مکتب متقاضیان استخدام پس از طی مراحل گزینش ابتدایی، با حضور در یک دوره آموزشی-استخدامی‌ بلندمدت و کارگاهی‌ مهارت‌های لازم برای حضور در بازار کار را کسب نموده و پس از شروع به کار در شرکت‌های متقاضی نیرو، به تدریج بخش عمده هزینه‌ی آموزش خود را پرداخت خواهند کرد. بر این اساس مکتب حلقه‌ی واسطی است که شرکت­‌ها و سازمان‌های فناوری اطلاعات را با افراد مستعدی که علاقه‌مند یادگیری عمیق و تخصصی مهارت‌های فناوری اطلاعات پیوند می‌دهد.

افرادی که تجربه کاری کمی در حوزه برنامه نویسی دارند و یا حتی تجربه و تخصص کافی در این حوزه را دارند و بدنبال کشف فرصت‌های جذاب‌تر هستند، می‌توانند با شرکت در بوت کمپ های آموزشی با فرصت های شغلی حوزه برنامه نویسی و نیازمندی های شرکت های برتر کشور آشنا شوند.

ماموریت کلان مکتب را می‌توان به طور خلاصه این گونه عنوان کرد: توانمندسازی مهارت محور نیروی انسانی با هدف ارتقای صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور
باید توجه داشت که ارزشمندترین دارایی‌های یک سازمان فناوری اطلاعات نیروی انسانی کارآمد آن است و متخصصان متعهد قلب تپنده این سازمان‌ها به شمار می‌روند. از همین رو مکتب نقطه آغاز جریان سازی خود را در این عرصه، تربیت نیروی انسانی کارآمد قرار داده است و در همین راستا، هدف مکتب تبدیل شدن به بزرگترین مرکز توانمندسازی متخصصان فناوری اطلاعات در کشور طی دهه‌های آینده است.


خدمات:


• برگزاری کارگاه رزومه نویسی و مهارت های شغلی در پایان بوت کمپ
• رصد منظم و پیگیری تمرین‌ها توسط مربیان و کارشناس‌های آموزش حرفه‌ای
• ارائه پروژه هر دو هفته یک بار و اجرای پروژه پایانی
• ۱۵ ساعت کلاس هفتگی به مدت ۲۰ الی ۲۲ هفته

 استانهای ارائه خدمت مجری آموزشی: کل کشور‌

دوره های ارائه شده توسط این مدرس

بوت‌کمپ برنامه‌نویسی React-JS

بدون امتیاز 0 رای
تومان 18,000,000
20
تومان 18,000,000

بوت‌کمپ برنامه‌نویسی JAVA

بدون امتیاز 0 رای
تومان 18,000,000
20
تومان 18,000,000