آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان

مجری دوره های تخصصی دیجتیال مارکتینگ

درباره آکادمی دیجیتال مارکتنیگ دهبان:

آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان به عنوان اولین آکادمی دیجیتال مارکتینگ ایران با هدف آموزش بازاریابی در فضای آنلاین و بالا بردن آگاهی سرانه کشور در ارتباط با بازاریابی به واسطه ابزارهای دیجیتال، سال ها است که در حال فعالیت می‌باشد.

برگزارکننده 250 دوره آنلاین و آفلاین

آموزش 5678 کارآموز

حوزه تخصصی: دیجیتال مارکتینگ

ماموریت و بیوگرافی

در این مسیر به بیش از هزاران کسب‌وکار سنتی کمک کرده است تا مسیر خود را در فضای دیجیتالی پیدا کنند و همچنین نقشه ی راهی برای کسب و کار های آنلاین تعریف کرد که سرانجام به پیشرفت بسیاری از آنها منجر شده است و همچنان در حال پیروی از به روز ترین اطلاعات در این حوزه است.

در تمامی این سال‌ها انگیزه‌ی آکادمی از نتیجه‌ی پیشرفت دانشجویان و پرورش ده‌ها استاد مطرح در حوزه‌ی دیجیتال مارکتینگ گرفته شد و با هدف پرورش بیشتر این افراد موفق به مرور توسعه پیدا کرد.

این مجموعه براساس علم روز و نیاز بازار ایران، دوره هایی طراحی و برگذار کرد که عموم افراد بدون توجه به صنف، مدرک و سن بتوانند از آن بهره بگیرند و کسب و کار خود را توسعه دهند.

آکادمی دهبان تا کنون بالای صد و بیست دوره ی مدیریت جامع دیجیتال مارکتینگ را با موفقیت برگذار کرده و از میان هزاران دانشجو صد‌ها مدیر کسب و کار موفق را تربیت کرده و به عرصه بزرگ دیجیتالی ارائه داده است.

افتخار این مجموعه، پرورش اساتید به نام و موثر در این حوزه، مدیران کسب و کار های بزرگ امروزه و یا دانشجویانی است که با ترجمه مدرک آکادمی در دیگر کشور ها و به دیگر زبان‌ها در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کنند. همچنین تلاش می‌کند برای شما تمامی مطالب مهم و جدید دنیا را که پایه و اساس کسب و کار های آنلاین است، در قالب دوره در اختیار شما قرار دهد.

امروزه آکادمی با تجربه ی بسیار در حوزه‌ی آموزش دیجیتال مارکتینگ و پس از سال ها کار در این حیطه، پذیرای هنرجویان با انگیزه و با استعداد است تا آنها را در مسیر پیشرفت در دنیای دیجیتال همراهی کند، ما مفتخریم که برخی را به عنوان همکار خود، انتخاب و یا برای همکاری به دیگر مجموعه‌های معتبر معرفی کنیم.

دوره های ارائه شده توسط این مدرس

24%
تخفیف

دوره جامع آنلاین مدیریت دیجیتال مارکتینگ

بدون امتیاز 0 رای
تومان 9,900,000
100
تومان 9,900,000