گروه ارمغان

مجری آموزش و ارائه دهنده خدمات صادرات و فروش محصولات در اتحادیه اروپا

درباره گروه ارمغان:

گروه ارمغان مجری آموزش و ارائه دهنده خدمات صادرات و فروش محصولات در اتحادیه اروپا می‌باشد. با توجه به ظرفیت‌های بالای کشور در زمینه تولید و صادرات محصولات فاخر، هدف ما افزایش توانمندی و مهارت آموزی به جوانان و کسب و کار های کشور است تا آن ها را قادر سازیم که در بازارهای اروپایی به فعالیت بپردازند و از این مسیر کسب درآمد ارزی نمایند. اختلاف نرخ یورو و هزینه های بالاسری تولید در کشور ما سبب شده کالاهای تولید شده در ایران جذابیت بسیار بالایی به منظور صادرات و فروش در کشور های اروپایی داشته باشند. ما در این مسیر در کنار شما هستیم تا راه های دستیابی به درآمد ارزی و ورود به بازارهای اروپایی را نشانتان دهیم. 

حوزه تخصصی: بازرگانی بین‌المللی

ماموریت و بیوگرافی

ماموریت ما

ما فعالیت صادراتی خود را از سال ۲۰۱۸ در کشور آلمان شروع کردیم و با ورود به فضای تجارت الکترونیک آمازون به سرعت دریافتیم که علیرغم منفعت سرشار فعالیت صادراتی، ورود به عرصه بین الملل جاده ای سخت و ناهموار است. از مشکل تسلط به زبان های مختلف تا موانع فنی و پشتیبانی مشتریان و مهمتر از همه چالش ثبت مالیات در کشورهای گوناگون پرهزینه تر و زمان بر تر از چیزی بود که ما پیش‌بینی می‌کردیم.

در نهایت در سال ۲۰۲0 موفق شدیم تا همه مشکلات را حل کنیم و محدوده فعالیت خود را در کل اروپا توسعه دهیم. پس از تجربه مستقیم این چالش‌ها و به دست آوردن درک نزدیک از موانعی که صادرات و فروش در اروپا می تواند به دنبال داشته باشد، تصمیم گرفتیم خدمات خود را در اختیار کسب و کارهای کشور قرار بدهیم تا آنها نیز بتوانند به راحتی و بدون دردسر به بازار بزرگ اروپا دسترسی پیدا کنند.

ماموریت ما ساده سازی فروش آنلاین بین المللی برای کسب و کار هاست. نخستین گام در این راه آموزش الزامات و روش های صادرات و فروش محصول در اروپا به خصوص در فروشگاه آمازون می باشد. در گام بعدی ما کنار شما هستیم تا نیازمندی های شما در زمینه صادرات محصولاتتان را تامین نماییم. مشتریان ما علاوه بر سهولت دسترسی به بازارهای اروپا از پشتیبانی ما به عنوان نماینده آنها در اروپا نیز برخوردار هستند. از بسته بندی و لجستیک تا مدیریت موجودی و توزیع در اروپا و پشتیبانی نهایی مشتریان را ما برای شما مدیریت میکنیم و به شما این امکان را میدهیم که روی جنبه های اصلی کسب و کار خود مانند توسعه محصول، فروش B2B و تبلیغات در رسانه های اجتماعی تمرکز کنید.

خدمات ارمغان

بوت کمپ های صادراتی ارمغان به صورت کاملا عملی و کاربردی روش های صادرات و مهارت های لازم در این حوزه را در اختیار علاقه مندان قرار می‌دهد و در پایان کارگاه شما را قادر می سازد که یک کسب و کار صادراتی را راه اندازی و مدیریت نمایید. علاوه برخدمات آموزشی، سایر خدمات قابل ارائه توسط ارمغان به کسب و کار ها و شرکت ها به شرح زیر است:

خدمات توانمندسازی (قبل از صادرات)

 • مطالعه بازار (بررسی و تحلیل رقبا، تقاضا و رفتار مشتریان و …. ).
 • پیشنهاد محصولات با قابلیت صادراتی (معرفی محصولات دارای پتانسیل صادراتی در بازار اروپا که توسط تیم اجرایی شناسایی شده است).
 • ارزیابی محصولات شرکتهای دانش بنیان و ارائه پیشنهاد جهت صادرات محصولات.
 • امکان سنجی صادرات محصولات متقاضیان صادرات.
 • مشاوره ورود به بازار ( تعیین استراتژی های ورود به بازار بر اساس ویژگی های محصول ).
 • مشاوره طراحی محصول و پکیجینگ (طراحی محصول متناسب با فرهنگ مصرف کننده اروپایی، بنچ مارک پکیجینگ محصولات و طراحی بسته بندی محصول و …. ).
 • مشاوره و اخذ مجوزها ( مشاوره در خصوص مجوز های الزامی و اختیاری برای صادرات محصول،راهنمایی و اخذ کلیه مستندات).

 خدمات صادرات محصول (حین صادرات)

 • مشاوره و اجرای حمل و نقل محصولات ( کمک به ارسال کالا از مسیر های هوایی، زمینی ودریایی)  
 • مشاوره ثبت برند و شرکت (مشاوره در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت و اجرای فعالیت هایفروش با هویت اروپایی)
 • نقل و انتقال مالی (دریافت مبلغ حاصل از فروش کالا و خدمات، انتقال مبلغ به ایران (به شکل رمز ارز، پول نقد و …)، اجرای پروسه واردات به جای صادرات و…. )

خدمات توسعه بازار (پس از صادرات)

 • خدمات مارکتینگ و تبلیغات (مشاوره در خصوص بازاریابی و تبلیغات، عقد قرارداد با آژانس های تبلیغاتی، ارائه خدمات حوزه دیجیتال مارکتینگ مانند طراحی و راه اندازی وب سایت، سئو، تبلیغات ppc در آمازون، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام و خدمات تبلیغات ویژه شرکت‌های b2b مانند حضور در نمایشگاه ها و…).
 • مذاکره و فروش (انجام کلیه امور مربوط به مذاکره و فروش محصولات، تامین مشاور حقوقی، عقدقرارداد با مشتریان بالقوه (مشتریان فعلی که تمایل به ارتباط با هویت اروپایی دارند) و آتی، تحویل کالا و پشتیبانی فروش، فروش از طریق پلتفرم‌های آمازون ،ebay، مارکت‌های محلی و ….).
 • راه اندازی و نگهداری شبکه های اجتماعی (اینستاگرام، فیس بوک و …).
 • راه اندازی و نگهداری وب سایت های اختصاصی برای مشتریان.
 • مدیریت زنجیره تامین اروپا (مذاکره و تامین انبار، بسته بندی و ارسال محصول برای مشتری از طریق مراکز fulfillment و اخذ وجه، نظارت و مدیریت موجودی و ذخیره اطمینان).

دوره های ارائه شده توسط این مدرس

50
تومان 5,000,000