قوانین و مقررات آموزشیِ «مکتب شریف»

1. شرکت در آزمون استعداد سنجی : برای شروع برنامه نویسی، باید ذهن فرد آماده این کار باشد، یک استعداد سنجی در ابتدای راه می تواند نشان دهنده میزان آمادگی افراد برای برنامه نویس شدن باشد.
2. شرکت در ارزیابی عملی : مکتب قبل از برگزاری یک بوت کمپ با کیفیت، قبل از شروع بوت کمپ چالش ارزیابی عملی را برگزار می کند. این ارزیابی به صورت آنلاین و رایگان برگزار می شود و در آن برای تعیین سطح افراد، سوالاتی در زمینه دانش مقدماتی برنامه نویسی تدوین شده است. درصورت موفقیت در این چالش، فرد می تواند در بوت کمپ حضور یابد.
3. شرکت در پیش دوره: اگر افراد فاقد دانش برنامه نویسی کافی باشند و یا به هر دلیل آمادگی ورود به بوت کمپ را نداشته باشند، جای نگرانی نیست. پیش دوره رایگان مکتب، با آموزش مقدمات برنامه نویسی افراد را برای حضور در بوت کمپ آماده می کند.
4. حضور فعال و مستمر در همه روزهای اعلام شده توسط مکتب
5. رعایت اخلاق حرفه ای همراه با ادب و احترام و حفظ شان اساتید و فضای فرهنگی
6. آمادگی فوری و مستمر جهت پاسخ به سوالاتی که توسط تیم تدریس پرسیده می شود.
7. تعامل و شرکت مستمر در آموزش و تدریس
8. انجام تکالیف گروهی مطابق نظر تیم تدریس

قوانین و مقررات اعتبارسنجی و ارائه تسهیلات

۱- شرکت دانش‌بنیان احسان گستران همیان (همیان) به شماره ثبت ۵۳۲۹۲۰ و شناسه ملی ۱۴۰۰۷۹۰۲۵۳۰ به عنوان کارگزار مالی کارگزار مالی اجوکمپ است و تمام فرآیندهای مالی اعتبارسنجی و ارائه تسهیلات اجوکمپ به کارآموزان بوت‌کمپ‌ها، توسط همیان صورت می‌گیرد.

۲- کارآموزانی که توسط مجری آموزشی بوت‌کمپ در مرحله‌ی استعدادسنجی آموزشی موفق به کسب امتیاز قابل‌قبول شده‌اند، در صورتی که تمایل به استفاده از تسهیلات مالی اجوکمپ را داشته باشند، می‌بایست توسط همیان اعتبارسنجی مالی شوند. اعتبارسنجی کارآموزان در سامانه اعتبارسنجی مرآت انجام می‌شود. کارآموزان می‌بایست با مراجعه با سامانه مرآت در کانون «همیان» فرآیند اعتبارسنجی را به صورت کامل انجام دهند. هزینه اعتبارسنجی در سامانه به عهده کارآموز است.

۳- نتیجه اعتبارسنجی مالی کارآموزان بعد از ثبت کامل اطلاعات در سامانه مرآت، بعد از حداکثر ۵ روز کاری توسط همیان به ایشان اطلاع داده خواهد شد. در صورت تایید صلاحیت اعتبار مالی برای استفاده از تسهیلات اجوکمپ، کارآموزان به صورت خودکار به صندوق اختصاصی بوت‌کمپ در اپلیکیشن همیان دعوت و اضافه می‌شوند. کارآموزان در این مرحله موظف هستند برای نهایی کردن ثبت‌نام خود در بوت‌‌کمپ و استفاده از تسهیلات، مبلغ پیش‌پرداخت تعیین‌شده دوره را ظرف حداکثر ۲۴ ساعت از زمان اطلاع‌رسانی تایید صلاحیت مالی، در صندوق اختصاصی بوت‌کمپ در اپلیکیشن همیان واریز کنند.

۴- بستر تمامی فرآیند‌های مالی شامل پرداخت و بازپرداخت اقساط تسهیلات دوره کارآموزان در بوت‌کمپ، در قالب صندوق اختصاصی ایجادشده بوت‌کمپ در اپلیکیشن همیان است و تمامی پرداخت‌ها به صورت آنلاین و از طریق درگاه بانکی انجام می‌شود.

۵- کارآموزانی که از تسهیلات اجوکمپ برای شرکت در دوره استفاده می‌کنند، موظف هستند به عنوان تضمین دریافت تسهیلات یک فقره سفته به ارزش ۲۰۰ درصد مبلغ کل تسهیلات را به همیان ارائه و تسلیم نمایند. این سفته توسط همیان به کارآموزان ارائه و هزینه آن از ایشان دریافت خواهد شد. دریافت تضمین در روز عقد قرارداد کارآموزان و به صورت حضوری از ایشان توسط همیان دریافت می‌شود. سفته‌های که جهت تضمین از کارآموزان دریافت شده است پس از بازپرداخت کامل تسهیلات و تسویه آن توسط همیان باطل و درجه اعتبار ساقط می‌شود.

۶- همیان تسهیلات دوره اجوکمپ را با کارمزد ۴ درصد به صورت قرض‌الحسنه در اختیار کارآموزان قرار می‌دهد. هزینه کارمزد تسهیلات در کل اقساط تقسیم و به مبلغ هر قسط اضافه می‌گردد.

۷- در صورت دیرکرد کارآموز در پرداخت اقساط تسهیلات، همیان به عنوان کارگزار مالی دوره ابتدا تذکر شفاهی و کتبی به ایشان می‌دهد و در صورت عدم پرداخت معوقات، همیان از محل تضامین دریافتی از کارآموز از طریق مراجع قضایی، اقدام به وصول معوقات و مطالبات خود می‌نماید.